Popularność tabletów w ostatnich latach znacznie spadła, jednak trend ten nie dotyczy produktów firmy Apple. Nowy iPad, podobnie jak inne tablety Apple poprzedniej generacji, cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i wciąż miliony użytkowników czekają z niecierpliwością na kolejne wersje. iPad  może nie tylko służyć jako zwykły tablet, jest również tabletem graficznym, potrafi robić doskonałe zdjęcia oraz obsługiwać jednocześnie wiele aplikacji. Na rynku sprzęt Apple dostępny jest w kilku wersjach, umożliwiających komfortową obsługę i satysfakcję z pracy zarówno początkującym, jak i profesjonalistom. Dlaczego warto posiadać iPad?

Nowy iPad – dlaczego warto kupić?

iPad  8 generacji  posiada wiele cech, dzięki którym praca z nim jest tak przyjemna. Odpowiednia przekątna ekranu dopasowana jest do potrzeb posiadacza, umożliwiając komfortowe użytkowanie. Łączność z siecią zapewnia standard  wi-fi  802.11 a b g n. System operacyjny, z którego znany iPad firmy Apple, gwarantuje płynna pracę i całkowita niezawodność działania aplikacji, dzięki czemu nie musimy obawiać się o utratę efektów naszej pracy. Bardzo pomocna jest w tym duża pamięć wbudowana w urządzenie, duża pojemność dysku oraz procesor Apple A12  Bionic. Nowy iPad posiada wbudowane stereofoniczne głośniki, zapewniające odtwarzanie muzyki i dźwięków w bardzo wysokiej jakości.  Zaskakująco wygodnym rozwiązaniem jest rysik Apple  Pencil, który umożliwia precyzyjną obróbkę grafiki oraz bardzo wygodne zarządzanie aplikacjami i ręcznie napisać notatki.

Jaki iPad wybrać?

Na rynku dostępne jest kilka modeli  iPadów, posiadających różne możliwości. Jaki model wybrać? Zależy to do tego, do czego tych urządzeń potrzebujemy.  Appple  iPad  Air  posiada sześciordzeniowy model procesora A14  Bionic  oraz ekran o przekątnej 10,5 cala. Standardem w tym tablecie jest łączność bezprzewodowa oraz moduł GPS, a także wyświetlacz  Retina. iPad mini to tańsze, ale zaskakująco dobre jakościowo urządzenie, nieco mniejsze od poprzednika, ale zapewniające równie dobry komfort pracy. Z kolei iPad  Pro z procesorem Apple posiadającym aż osiem rdzeni oraz systemem  Neural  Engine to prawdziwy kombajn dla profesjonalistów. Z wybranymi modelami tabletów można zapoznać się na stronie:  https://lantre.pl/c/122/ipad.html

Apple  Pencil  – zalety urządzenia

Pencil  firmy Apple to nie tylko zwykły rysik, jak mogłoby się wydawać. Jest to narzędzie znacznie bardziej skomplikowane, a co za tym idzie, o wiele dokładniejsze niż rysiki stosowane w innych urządzeniach. Służy on do rysowania i pisania na tablecie, jednak innowacją jest zarówno jego dokładność, jak i rozpoznawanie siły nacisku oraz kąta pochylenia. Rysik działa płynnie a jego czas reakcji jest praktycznie niezauważalny, dzięki niemu iPad zamieni się w profesjonalne narzędzie do rysowania i malowania. Polecam iPad firmy Apple każdemu, kto chce posiadać wysokiej jakości sprzęt z olbrzymimi możliwościami i w przystępnej, jak na tę klasę urządzeń, cenie.

  Nowy iPad posiada wbudowane stereofoniczne głośniki, zapewniające odtwarzanie muzyki i dźwięków w bardzo wysokiej jakości.

About The Author