Butikowe biuro podróży CARTER® www.carter.eu od 2003 roku specjalizuje się w turystyce luksusowej, miedzy innymi w organizacji ekskluzywnych wczasów oraz zagranicznych ślubów i podróży poślubnych. Według ekspertów najpiękniejsze miejsca na świecie aby spędzić miesiąc miodowy to wyspy Oceanu Indyjskiego – rajskie Seszele, bajeczne Malediwy, pachnący kardamonem i cynamonem Zanzibar. Prym wiedzie także odległa Polinezja Francuska i urokliwe Karaiby, w szczególności prestiżowa wyspa St. Barth, Moustique a także Turks i Caicos.

Indywidualne wycieczki objazdowe – małe grupy z prywatnym kierowcą i przewodnikiem

Jeśli chodzi o prywatnie organizowane wycieczki objazdowe lub wyprawy w małych, kilkuosobowych grupach to w ścisłej czołówce plasują się kraje afrykańskie jak Tanzania, Botswana, Zimbabwe i RPA. Safari na Czarnym Lądzie i docieranie to autentycznych miejsc i mało uczęszczanych parków narodowych i rezerwatów to specjalność biura.

Wyprawy do Ameryki Południowej, rejsy po peruwiańskiej Amazonii i pobyty w Meksykańskich hacjendach to kolejne flagowe produkty warte uwagi.

Wyspy polecane na miesiąc miodowy?

Seszele  nazywane także Wyspami Szczęśliwymi to 115  przepięknych wysp pochodzenia koralowego i granitowego. Porozrzucane po Oceanie Indyjskim niczym koraliki z naszyjnika już od kilkudziesięciu lat dostarczają niesamowitych wrażeń turystom. Tylko 35 z wysp jest zamieszkana na stałe. Ich białe plaże pełne wygrzewających się w słońcu krabów obmywane są przez cały rok przez ciepłe i krystaliczne wody. Na lądzie znajdziecie endemiczne gatunki zwierząt, setki gatunków ptaków i  roślin, a w przybrzeżnych rafach tysiące mieniących się kolorami tęczy ryb. Czy taki raj na ziemi istnieją naprawdę? Tak, to archipelag bajecznych Seszeli. Czyste i spokojne plaże zaliczane są do jednych z najczyściejszych na świecie; są one niezwykle popularnym miejscem dla młodożeńców.  Śluby na Seszelachsą rozpoznawane w Polsce, wystarczy okazać certyfikat ślubu i zarejestrować go w urzędzie krajowym.

Archipelag Malediwów to kolejne rajskie miejsce na spędzenie wakacji. Wystające niewiele ponad powierzchnie oceanu wyspy zalicza się do najbardziej romantycznych miejsc świata; często są wybierane jako cel podróży poślubnych. Jednakże to także wspaniałe miejsce na wakacje z rodziną lub w gronie przyjaciół. Co ważne, wiele osób tam powraca i to wielokrotnie. Pomimo podobieństwa na zewnątrz, każdy z hoteli jest odmienny i na swój sposób unikalny. Składa się na to oryginalna architektura, kształt wyspy, rodzaje zakwaterowania czy też atrakcje dla gości hotelowych. Malediwy https://carter.eu/kierunki/ocean-indyjski/malediwy są niesamowita formacją geologiczną, która już niedługo może niestety zniknąć z powierzchni Ziemi, przez globalne ocieplenie. To nie przesada – wybierzcie się tam, zanim będzie za późno!

Emiraty Arabskie to być może niecodzienna destynacja aby spędzić miesiąc miodowy. Ze względu na fantastycznie luksusowe i bajeczne hotele okazuje się że podróż poślubna do Emiratów to strzał w dziesiątkę. Dubaj to świetny wybór dla osób, które lubią aktywnie spędzać czas i cenią nowoczesną architekturę oraz nietuzinkowe wycieczki fakultatywne. Odwiedzający mogą wybierać pośród atrakcji jak m.in.: lot balonem, lot awionetką wzdłuż plaży, lot helikopterem dookoła najwyższego budynku świata, wyprawę quadami po pustyni czy tez rejs jachtem o zachodzie słońca.

Dlaczego warto planować wakacje z biurem podróży? Wiedza, negocjowane stawki w hotelach i benefity

Eksperci od wypraw w najdalsze zakątki świata, nawet te trudno dostępne jak Arktyka czy Antarktyka wiedzą jak zaplanować Twój cenny czas i zagospodarować budżetem aby wrócić z pełnią doznań. W ofercie biura znajdziesz wszystko to co najlepsze – ekskluzywne hotele, piękne prywatne wyspy, magiczne safari i wyprawy na 7 kontynentów. Opiekunowie i Travel designerzy z biura podróży zadbają o każdy szczegół wyprawy, od transfery luksusową limuzyna lub helikopterem po zorganizowanie kolacji na plaży w blasku świec.

Poszukujesz wakacji marzeń na rajskich wyspach lub wyprawy w egzotyczne zakątki świata?

Inspiracje: https://carter.eu/blog/

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/

Biuro podróży CARTER® serdecznie zaprasza do kontaktu:

tel: 22 392 60 16/17 , kom.: 509 601 246,  travel@carter.eu

 ul. Hoża 50/23 w Warszawie

About The Author