Każdy, nawet najmniejszy biznes, powinien inwestować w kompleksową reklamę na różnych nośnikach, która pojawi w się zróżnicowanych przestrzeniach. Odpowiednie podejście do tematu może polepszyć naszą pozycję na rynku i pozwolić nam na ekspansję na zupełnie nowe rynku zbytu. Jedną z form reklamy, która cały czas się dobrze trzyma jest druk. Możemy bez kłopotu go nanieść na koszulki, parasole, kalendarze, banery, itp. Dzięki temu nasze przedsięwzięcie będzie widoczne w różnych miejscach. Koszt takiej reklamy nie jest wysoki, warto więc o niej pomyśleć w niedalekiej przyszłości.

  1. Kalendarze na miarę naszych potrzeb
    Profesjonalizm w każdym calu
    Nie tylko kalendarze

Kalendarze na miarę naszych potrzeb

Jednym z najczęściej spotykanych gadżetów o charakterze reklamowym są różnego rodzaju kalendarze. Odpowiednio zaprojektowane oraz profesjonalnie wydrukowane kalendarze firmowe, są przedmiotami, które szybko znajdują swoje miejsce na ścianie czy też biurku, zwłaszcza w biurach, czy też domach kontrahentów. Kalendarze, które możemy obecnie zamówić w drukarniach są naprawdę zróżnicowane, co pozwala zdecydować się na takie modele, które nam najbardziej odpowiadają. Aby się o tym przekonać wystarczy wejść do Internetu. Jedną z najciekawszych pod tym względem ofert przygotowała dla nas Drukarnia Drukomat. Profesjonalny cyfrowy druk kalendarzy nie ma dla nich żadnych tajemnic – dobrze by było skorzystać z tej opcji.

Profesjonalizm w każdym calu

Ponieważ jest to drukarnia dostępna bez przeszkód przez cały czas online, wielką zaletą jest możliwość zlecenia druku przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Dzięki temu nasz kalendarz zostanie wydrukowany błyskawicznie i dotrze do nas w bardzo krótkim czasie. Co ciekawe jest to oferta, z której mogą skorzystać nawet niewielkie firmy, czy wręcz osoby prywatne, gdyż można tu zlecić druk tylko dziesięciu sztuk kalendarza. Oczywiście górna bariera ilości kalendarzy zależy tylko od nas. Drukarnia Drukomat jest obecna na polskim rynku od ośmiu lat, a dziennie potrafi wydrukować nawet dwa i pół miliona produktów różnego typu. Zamówienie odpowiedniego kalendarza na ich stronie jest dziecinnie proste. Możemy także wybierać spośród wielu modeli takich jak kalendarze ścienne, biurkowe, piramidki, książkowe, listkowe, itp. Da to nam możliwość reklamowania naszej firmy na różnorodnych nośnikach, które dotrą do różnych osób i spełnią swoją rolę w różnych warunkach.

Nie tylko kalendarze

Istotną sprawą, o której warto pamiętać podczas składania zamówienia, jest fakt że przesyłka z kalendarzami jest całkowicie darmowa. Koszty jej dostarczenia do nas bierze na siebie drukarnia. Dzięki takiemu podejściu do klienta, możemy liczyć na niewielkie oszczędności. Podczas zamawiania kalendarzy online warto także spojrzeć na pozostałą część oferty drukarni, która ma w swoim portfolio całą masę innych propozycji. Być może skusimy także na inne produkty i w ten sposób zamówimy wszystko w jednym miejscu, oszczędzając czas oraz pieniądze. Kompleksowe podejście do tematu nośników reklamowych z wydrukowanymi treściami, może okazać się rozwiązaniem, którego szukaliśmy. Drukarnia umożliwia także skorzystanie z opcji opóźnionej płatności, co pozwala nam na późniejsze uregulowanie należności za druk. Dobrą opcją jest także możliwość skorzystania z pomocy konsultantów, dzięki czemu możemy liczyć na to, że otrzymamy takie najwyższej jakości wydruki, jakie nam się marzą. Być może będzie to początek długotrwałej i owocnej współpracy.

About The Author