Tymczasowo wyjeżdżasz z Polski i masz telefon na kartę w nju mobile? Doładowania konta możesz kupić przez internet także za granicą. Nju mobile ma też doładowanie internetu dla tych, którzy wykorzystali już limity transmisji danych w UE. Sprawdź najważniejsze informacje o doładowaniach nju w podróży.

 

Doładowania nju przez stronę operatora i banku

Doładowanie konta nju mobile za granicą może być równie proste i szybkie, co w Polsce, jeśli masz dostęp do sieci. Wystarczy wtedy, że:

 

  • Wejdziesz na stronę doładowań nju (doladowania.njumobile.pl);
  • Wpiszesz numer telefonu i adres e-mail;
  • Wybierzesz kwotę doładowania nju i formę płatności;
  • Zaakceptujesz transakcję na stronie banku, do której przekieruje Cię system.

 

Doładowanie konta w nju jest też możliwe w aplikacji mobilnej Twojego banku albo na jego stronie internetowej. Jeśli w opcjach nie znajdziesz doładowania nju, możesz skorzystać z doładowań Orange.

 

Internet za granicą w nju mobile

Opłata za korzystanie z internetu nju za zagranicą zależy od kraju, w którym jesteś. Tyle samo, co w Polsce zapłacisz w strefie 1, czyli krajach Unii Europejskiej i Europejskiego Obszaru Gospodarczego oraz terytoriach zależnych tych krajów. Obowiązują Cię jednak limity gigabajtów, które różnią się w zależności od konkretnej oferty w nju na kartę lub na abonament.

 

Limity w nju mobile na internet za granicą sprawdzisz pod adresem: http://www.njumobile.pl/artykuly/jak-doladowac-konto-za-granica . Z artykułu na stronie operatora dowiesz się też jak bezpiecznie i bez dodatkowych kosztów skorzystać z doładowań nju, gdy jesteś w kraju, który leży poza strefą 1 lub nie masz już środków na koncie.

 

Doładowanie internetu nju mobile – gdy za granicą brakuje gigabajtów

W strefie 1 po przekroczeniu limitu nju na internet za granicą, każdy 1 MB danych będzie Cię kosztował 1,845 grosza. W przeliczeniu wychodzi, że za 1 GB zapłacisz 18,89 zł. Jest jednak tańsze rozwiązanie, czyli pakiet 9 GB za 9 zł.

 

W ramach tego doładowania internetu w nju mobile otrzymujesz 0,96 GB do wykorzystania w roamingu w UE. Gigabajt danych wyniesie Cię 9,38 zł – a więc ponad dwa razy taniej – a do tego dostajesz też dodatkowy transfer do wykorzystania w Polsce. Pakiet w ofercie na kartę jest bowiem ważny przez 31 dni, a w nju na abonament do końca bieżącego okresu rozliczeniowego.

 

About The Author