Ostatnie miesiące były trudne dla nas wszystkich. Musieliśmy dostosować się do nowego sposobu robienia zakupów, nowego sposobu uczenia się oraz nowego sposobu komunikowania się z rodziną i przyjaciółmi. Wybrani mieli okazję zamienić swój salon w biuro i pracować z domu, ale nie we wszystkich branżach było to możliwe.

Wiele firm musiało tymczasowo zawiesić swoją działalność, a niektóre nawet na stałe zamknąć swoje biura. Wielu Polaków stało się technicznie bezrobotnymi, w tym osoby samozatrudnione. Państwo również interweniowało, przyjmując zarządzenie nadzwyczajne i wykorzystując tarcze obronne poprzez pomoc finansową. Wielu z nas wyczerpało w tym okresie swoje oszczędności i jest zmuszonych zaciągnąć pożyczkę. Jeśli spełniasz warunki do otrzymania kredytu bankowego, to oczywiście jest to najlepsza opcja. W przeciwnym razie możesz zdecydować się na pożyczkę pozabankową aby przezwyciężyć trudności finansowe. Z reguły niebankowe instytucje finansowe są bardziej elastyczne w zakresie warunków, jakie musi spełnić wnioskodawca, dzięki czemu pożyczkę mogą otrzymać osoby zarejestrowane w Biurze Kredytowym lub osoby o minimalnych dochodach. Do większości tych pożyczek konieczne jest posiadanie źródła dochodu, ale wystarczy staż pracy trwający od 1 do 3 miesięcy. Obecnie wielu pożyczkodawców działa w 100% online, od wypełniania wniosku kredytowego po przesyłanie dokumentów i podpisanie umowy. Ogromna zaletą pożyczek pozabankowych jest ich krótki okres kredytowania.

Na szczęście obecnie istnieją różne narzędzia do porównywania kredytów. Taką usługę oferuje również serwis Moneezy, na którym można porównać dostępne opcje pożyczkowe i znaleźć najkorzystniejszą i najbardziej efektywną pożyczkę w zależności od potrzeb.

Dobrym punktem odniesienia są całkowite oprocentowanie i Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO). RRSO obejmuje wszystkie prowizje i opłaty pobierane przez wierzyciela + całkowite odsetki, ale wszystko jest raportowane przez okres jednego roku. Z tego powodu RRSO nie jest bardzo istotnym wskaźnikiem dla pożyczek krótkoterminowych.

Możesz korzystać z Moneezy w 100% za darmo, o każdej porze dnia. Moneezy pomoże Ci znaleźć najlepszą pożyczkę, gdy pilnie potrzebujesz pieniędzy. Znalezienie pożyczki pozabankowej przez Internet nigdy nie było tak szybkie i proste!

About The Author