Materiały i artykuły reklamowe są nieodłącznym elementem promocji, zarówno produktów, jak i usług. Ich skuteczność oraz niezwykle szeroki zakres personalizacji, sprawiają, że nadają się one do realizacji kampanii promocyjnych praktycznie dla wszystkich możliwych branż. Pytaniem jest, gdzie szukać gadżetów reklamowych i materiałów, które spełnią swoją rolę idealnie, a przy tym będą oryginalne i wykonane z wysokiej jakości materiałów? Najlepiej tam, gdzie jest i doświadczenie i pomysł, na gadżety nie tylko piękne, ale i funkcjonalne!

Versus Reklama – oryginalne gadżety na każdą okazję!

Skuteczność działania, niezależnie od branży, najczęściej jest wynikiem doświadczenia. Sklep Versusu Reklama z materiałami i artykułami promocyjnymi, jest tego doskonałym przykładem. Jest to bowiem firma, która funkcjonuje na rynku już od wielu lat. A doskonała znajomość branży promocyjnej sprawia, że oferuje ona gadżety i artykuły reklamowe z logiem, które pozwolą na skuteczną promocję marki i budowę pozytywnych i długofalowych relacji z klientami. Największą zaletą artykułów oferowanych przez Versus jest ich różnorodność i wysoka jakość.

Wśród produktów dostępnych w sklepie, obok tradycyjnych gadżetów reklamowych, takich jak długopisy czy smycze, znajduje się szeroki zakres urządzeń elektronicznych, tekstyliów reklamowych, akcesoriów biurowych, turystycznych czy użytku domowego, a także niezwykle oryginalne ekologiczne gadżety reklamowe z drewna (np. pamięć USB z drewna czy długopisy eko) czy upominki z filcu. Ponadto Versusu oferuje także personalizację gadżetów i materiałów reklamowych.

gadżety i artykuły reklamowe z logiem

Znakowanie gadżetów reklamowych Versusu

Klienci sklepu Versusu mogą liczyć na kompleksową ofertę, która obejmuje nie tylko szeroki zakres asortymentu, ale także personalizację gadżetów i materiałów reklamowych. W ten sposób kupując wybrany produkt, klienci mogą oznakować go wybranym logiem czy innym oznaczeniem. Dzięki temu otrzymują w pełni gotowy gadżet promocyjny.

Przy czym warto nadmienić, że do wyboru mają oni naprawdę dużo metod znakowania, począwszy od grawera laserowego i tłoczenia, poprzez sitodruk, tampodruk i termotransfer, na nadrukach UV i naklejkach epoxy skończywszy. Oczywiście należy pamiętać o tym, że wybrana metoda personalizacji zależna jest również od materiału, na który zostanie naniesione oznakowanie. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie firmy Versus Reklama.

Jak zamówić materiały i artykuły promocyjne?

Wszystkie dostępne w ofercie firmy gadżety i artykuły reklamowe z logiem można zobaczyć na stronie serwisu Versus Reklama, gdzie dostępne są opisy produktów oraz ich zdjęcia. To jednak nie wszystko, ponieważ firma oferuje również indywidualne projektowanie i produkowanie gadżetów. Tym samym oprócz szerokiej gamy gotowego asortymentu, można zdecydować się także na produkty na zamówienie.

Co ważne, firma zapewnia również krótkie terminy realizacji. A na zamówienie indywidualne można zdecydować się nawet przy stosunkowo niewielkiej ilości produktów. Warto zatem zapoznać się z ofertą firmy Versus Reklama, a w razie pytań, skontaktować się z biurem za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonu.

About The Author