bankowość-elektroniczna

Bankowość internetowa to kanał, który cieszy się rosnącą popularnością – na koniec III kwartału 2018 roku korzystało z niego aktywnie 17 mln użytkowników. Jeśli nie jesteś przekonany do internetowego dostępu do rachunku, poznaj produkty czyniące to rozwiązanie jeszcze bardziej funkcjonalnym.

Mimo że niemal 35 mln klientów ma podpisane umowy pozwalające na korzystanie z kanałów elektronicznych, aktywnie wykorzystuje je zaledwie połowa. Wiele osób ma obawy związane z bezpieczeństwem transakcji dokonywanych online, a część woli po prostu wszystkie sprawy załatwiać w placówce bankowej. Warto jednak przekonać się do bankowości internetowej, ponieważ jest to rozwiązanie przynoszące wiele korzyści – także za sprawą nowoczesnych rozwiązań.

  • Aplikacja do potwierdzania operacji bankowych

Jeszcze do niedawna potwierdzanie internetowych operacji bankowych odbywało się za pomocą jednorazowych haseł SMS. Obecnie jest to możliwe za pośrednictwem specjalnej aplikacji mobilnej, dzięki czemu nie trzeba przepisywać żadnych kodów. Wystarczy zalogować się do aplikacji bankowej i jednym kliknięciem zatwierdzić daną transakcję.

  • Blokada części pieniędzy

Jeśli chodzi o bankowość elektroniczną, ciekawą opcją jest usługa Sejf dostępna w ofercie Getin Banku. Jej istotą jest blokada części środków na rachunku bankowym – po to, aby ustrzec się np. przed ich wykorzystaniem. To świetne rozwiązanie dla osób, którym bardzo często zdarza się dokonywać zakupów na kwotę dużo wyższą niż sobie postanowili.

  • Bezpośredni dostęp do produktów bankowych

Korzystając z bankowości internetowej, możesz szybko i wygodnie skorzystać z oferty produktowej banku. Bez wychodzenia z domu założysz lokatę, zaciągniesz kredyt gotówkowy, zawnioskujesz o kartę kredytową itp. Taka opcja pozwoli zaoszczędzić sporo czasu – zarówno na dojazdy, jak i oczekiwanie w kolejce.

Bankowość elektroniczna jest bezpieczna

Jeśli chcesz skorzystać z powyższych udogodnień, dołącz do grona klientów mających dostęp do bankowości internetowej. Jest to bezpieczne rozwiązanie – nad ochroną pieniędzy czuwają zaawansowane systemy bankowe. Także i Ty możesz chronić swoje środki, definiując bardzo silne hasło do logowania oraz systematycznie zmieniając je.

Dzięki bankowości elektronicznej możesz zarządzać finansami gdzie chcesz i kiedy chcesz. Nie ograniczają Cię godziny funkcjonowania najbliższego oddziału bankowego: przelewy możesz wykonywać o dowolnej porze, podobnie jak ubiegać się o kredyty czy zakładać lokaty. To duża wygoda i oszczędność czasu. Załóż więc konto bankowe z dostępem do bankowości elektronicznej i przekonaj się o tym osobiście.

About The Author

Przypisane do kategorii: Biznes