Czy masz już w swoim samochodzie lokalizator GPS? To niewielkie i niezwykle przydatne urządzenie nie tylko umożliwia monitoring auta w czasie rzeczywistym, ale też zapewnia dostęp do historii przejazdów i oferuje wiele innych udogodnień. Przeczytaj ten tekst i dowiedz się, ile możesz zyskać, decydując się na zakup modułu GPS do swojego pojazdu.

GPS do samochodu to urządzenie, które z pewnością przyda się każdemu kierowcy. Dzięki niemu będziesz mógł np. sprawdzić aktualne położenie Twojego auta, czy powtórzyć trasy przebyte w ciągu 12 miesięcy.

Zastanawiasz się, jaki lokalizator GPS warto wybrać? Dobrym pomysłem będzie zakup modułu IKOL GO. W tym tekście przedstawimy Ci jego liczne zalety.

Zadbaj o swoje auto z lokalizatorem IKOL GO

IKOL GO jest praktycznym lokalizatorem GPS do auta, który umożliwi Ci sprawdzenie, gdzie w danej chwili znajduje się Twój samochód lub inny środek transportu. Warto bowiem wspomnieć, że można go montować także w innych niż osobówki pojazdach – takich jak ciężarówki, motocykle, łodzie, a nawet samoloty.

Moduł ten jest odporny na bardzo niskie i bardzo wysokie temperatury oraz posiada wejścia dla dodatkowych czujników. Jego montaż jest bardzo prosty – jeżeli nie chcesz zgłaszać się do montażysty, możesz go wykonać samemu.

Jak zyskać dostęp do mapy pokazującej lokalizację Twojego auta? Wystarczy, że zalogujesz się na stronie system.ikol.pl lub w aplikacji IKOL Tracker i dodasz nowy lokalizator.

Inną ciekawą funkcją, którą oferuje lokalizator do samochodu IKOL GO, jest dostęp do historii przejazdów z ostatnich 3 lub 12 miesięcy. Jeżeli więc zechcesz ponownie pojechać w miejsce, w którym byłeś jakiś czas temu – nic prostszego. Pomoże Ci w tym Twój niezawodny lokalizator GPS.

Precyzja namierzania lokalizacji

Moduł IKOL GO gwarantuje Ci precyzyjne namierzanie Twojej lokalizacji. Korzystając z niego, będziesz miał pewność, gdzie w danej chwili znajduje się Twój samochód.

Co więcej, możesz skorzystać z możliwości rozbudowania funkcjonalności tego urządzenia i wzbogacić je o nowe, przydatne usługi – takie jak przedłużona historia podróży pojazdu czy dekodowanie adresów.

Dzięki darmowej aplikacji IKOL Tracker, dostępnej w sklepach Google Play i App Store, zyskasz łatwy dostęp do ustawień lokalizatora IKOL GO z poziomu takich urządzeń mobilnych, jak smartfon czy tablet. Nie musisz już logować się na stronie systemowej IKOL poprzez przeglądarkę – wystarczy chwila, by uruchomić aplikację od IKOL i skonfigurować moduł albo natychmiastowo zgłosić kradzież auta. Ten GPS Tracker sprawi, że korzystanie z pełni usług IKOL GO stanie się jeszcze prostsze niż dotychczas.

Podsumowując: lokalizator IKOL GO spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców.

About The Author