Jeśli jesteś posiadaczem urządzenia firmy Apple, na pewno zdajesz sobie sprawę, że nawet najlepsze urządzenia czasem mogą ulec awarii. W takim przypadku warto skorzystać z usług serwisowych, które oferuje firma Apple. W tym artykule przedstawimy, jak korzystać z serwisu i jak zgłaszać usterki.

Jak skorzystać z serwisu Apple?

W przypadku awarii urządzenia Apple, warto skorzystać z usług serwisowych oferowanych przez firmę. W Polsce mamy kilka możliwości skorzystania z tych usług. Możemy skorzystać z serwisu stacjonarnego, który znajduje się w większych miastach, takich jak Warszawa, Kraków czy Wrocław. Możemy również skorzystać z usług serwisowych online – w tym przypadku należy skorzystać z usługi Apple Care.

Jak zgłosić usterkę?

Jeśli Twoje urządzenie Apple uległo awarii, należy zgłosić usterkę. Możesz to zrobić na kilka sposobów. Możesz zadzwonić na infolinię Apple i zgłosić usterkę telefonicznie. Możesz również skorzystać z formularza dostępnego na stronie internetowej Apple. W przypadku zgłoszenia usterki online, otrzymasz informację o tym, jakie dokumenty należy dostarczyć do serwisu.

Ile kosztuje wymiana szybki w iPhone 11?

To uszkodzenie szybki jest jednym z najczęstszych problemów, z jakimi spotykają się użytkownicy iPhone 11. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że wystarczy niewielkie upuszczenie telefonu, aby powstały rysy lub pęknięcia na szybce. Niestety, to ile kosztuje wymiana szybki w iPhone 11 wynosi około 700 złotych, co dla wielu osób może być sporym wydatkiem. W przypadku innych modeli iPhone, cena wymiany szybki może się różnić w zależności od modelu i stopnia uszkodzenia. Dlatego warto zawsze zabezpieczać swój telefon odpowiednim etui oraz szkłem ochronnym, aby uniknąć kosztownych napraw. Bateria IPhone XS jest produktem o dużej dostępności, więc nie ma problemów z długim czasem oczekiwania na naprawę.


iPhone 8 wymiana szybkiJeśli zdecydujesz się w swoim iPhone 8 wymiana szybki, warto wiedzieć, że koszt takiej usługi wynosi około 500 złotych. Wymiana szybki w tym modelu jest stosunkowo prosta i nie wymaga dużego nakładu pracy, jednakże powinna być przeprowadzana przez doświadczonych specjalistów, aby uniknąć uszkodzenia innych elementów telefonu. W momencie, gdy zauważasz pęknięcia lub odpryski na szybce swojego iPhone’a 8, warto jak najszybciej udać się do autoryzowanego serwisu Apple lub do renomowanego serwisu zewnętrznego, aby uniknąć dalszych uszkodzeń. Wymiana szybki sprawi, że Twój iPhone 8 będzie wyglądał jak nowy, a Ty będziesz mógł cieszyć się niezakłóconą pracą swojego telefonu.


Podsumowanie

Jeśli Twoje urządzenie Apple uległo awarii, warto skorzystać z usług serwisowych oferowanych przez firmę. Możesz skorzystać z serwisu stacjonarnego lub online. W przypadku awarii szybki w iPhone 11, koszt wymiany wynosi około 700 złotych, natomiast w przypadku iPhone 8 wymiana szybki to koszt około 500 złotych. W każdym przypadku warto skonsultować się z serwisem Apple, aby uzyskać więcej informacji na temat naprawy urządzenia.

Materiał reklamowy.

About The Author

Przypisane do kategorii: IT