Zakup idealnego prezentu dla bliskiej osoby bywa wyzwaniem. A to dopiero pierwszy krok na drodze do obdarowania! Żeby wywołać szczery uśmiech na twarzy przyjaciela czy ukochanej, trzeba jeszcze pięknie go zapakować. Jak to zrobić? Podpowiadamy!

Bez obaw!

Niestety, nie wszyscy jesteśmy ekspertami w zakresie prac manualnych. Są wśród nas tacy, którzy mają problem z najprostszymi czynnościami – wycinaniem, przyszywaniem guzików i, właśnie, pakowaniem podarunków.

Na szczęście jest sposób na to, by nawet niewprawiony w bojach amator obdarowywania mógł uczynić swój upominek istnym dziełem sztuki.

Nalepki i gotowce, czyli prosta droga do sukcesu

Opcji jest kilka – wydruk naklejek, gotowe pudełka, rustykalne opakowania. Każdy znajdzie tutaj coś, co przypadnie mu do gustu i ułatwi stworzenie prezentu perfekcyjnego!

Każdy na pewno ucieszy się z podarków zapakowanych w zindywidualizowany sposób. Do personalizacji paczek idealnie nadają się nalepki, które można zamówić w różnych kolorach, wzorach, rozmiarach. To świetna metoda na uczynienie każdego upominku prawdziwą niespodzianką.

Naklejki możemy zaprojektować sami – wysyłamy wtedy konkretny wzór do pracowni, która przygotowuje dla nas gotowy komplet gadżetów. To wspaniały pomysł na uzupełnienie każdego opakowania.

Minimalistyczne projekty

Fani prostoty i subtelnych rozwiązań z pewnością polubią styl rustykalny. W pakowaniu prezentów sprawdza się równie dobrze, jak w aranżacji wnętrz. To również jedna z najmodniejszych estetyk.

Do wykonania takiego dzieła sztuki będziemy potrzebować szarego papieru i prostego sznurka, którego kiedyś używało się do pakowania przesyłek pocztowych.

Zakupiony przedmiot najlepiej położyć na środku płachty papieru i starannie poskładać jego końcówki. Nie musimy się jednak martwić ewentualnymi odstającymi fragmentami. To przecież styl rustykalny – tak ma być!

Zleć to!

Wszyscy ci, którzy nie są w stanie wykonać nawet takich prostych czynności, na pewno z chęcią skorzystają z gotowych pudełek prezentowych. Wystarczy, że upominek włożymy do środka i paczka urodzinowa czy świąteczna gotowa!

Dla tych mniej utalentowanych powstały również punkty pakowania, w których doświadczonych pracownik wyręczy nas w tym nielubianym zajęciu. I sprawi, że paczka będzie naprawdę pięknie wyglądać.

Zawsze sprawdzą się też torby na podarunki. Proste, estetyczne, klasyczne torebki sprawią, że unikniemy kłopotów z uciążliwym zawijaniem papieru i oplataniem wszystkiego kapryśną wstążką.

About The Author

Przypisane do kategorii: Biznes