Wpis do CEIDG, pieczątka firmowa i nowe perspektywy – witamy w gronie przedsiębiorców! Jeśli dopiero zaczynasz, to wiesz, jak wiele jest przed Tobą. I chyba tylko ogromny entuzjazm, który zawsze nam towarzyszy przy rozpoczynaniu czegoś nowego sprawia, że ogrom nowych wyzwań nie przytłacza, a motywuje. Masz nazwę, produkt lub usługę i myślisz co dalej? Zobacz, na co Ci się przyda drukarnia internetowa!

Wizytówki

Pierwsze co Ci przychodzi na myśl to wizytówki? Oczywiście! Warto mieć zawsze swoją w portfelu, nawet jeśli jesteś mikro firmą i zazwyczaj pracujesz tylko online. Nawet u fryzjera czy wśród znajomych możesz znaleźć potencjalnego klienta. I wtedy warto dać mu namiary w dobrze skrojonej formie! Właśnie dlatego druk wizytówek w drukarni to dobry pomysł.

Papier firmowy

Grafik zaprojektował dla Ciebie pełną identyfikację wizualną marki, od logo, przez wizytówki, aż po papier firmowy? To świetnie! W drukarni internetowej możesz zamówić druk papieru firmowego, który sprawdzi się w każdej firmie. Im większy nakład, tym niższa cena. Pamiętaj o tym!

Ulotki

Kolportaż ulotek reklamowych to wciąż dobry pomysł na reklamę. Szczególnie kiedy działasz bardzo lokalnie, np. masz osiedlowy sklep czy restaurację lub masz ściśle opracowaną grupę docelową – np. prowadzisz catering dietetyczny i zostawiasz ulotki na siłowni. Wydruk ulotek – jednostronnych, dwustronnych i składanych możesz zlecić w każdej drukarni. Doświadczony doradca z pewnością poradzi najlepsze rozwiązanie do Twojego budżetu.

Folder reklamowy

Folder reklamowy to większa publikacja, idealna do prezentowania produktów czy pokazania portfolio realizacji firmy. Z racji tego, że jego wydruk to większy koszt niż druk ulotki, warto się zastanowić nad jego dystrybucją. Wysyłka do kluczowych Klientów może być dobrym pomysłem. Warto też zaprojektować katalog w taki sposób, aby był przejrzysty, ale i zawierał wszystkie najważniejsze informacje w skondensowanej formie. Foldery i katalogi reklamowe zamówisz w dobrej drukarni.

Roll-up

Pierwsze targi, konferencje branżowe, event? Bez roll-up’u ani rusz! Wystarczy dobry, przyciągający uwagę projekt i przy Twoim stanowisku z pewnością nie zabraknie klientów. Zaprojektuj dobry roll-up, a następnie wyślij go do sprawdzonej drukarni.

Z drukarnią, taką jak JKB Print, będziesz miał do czynienia od samego początku działania firmy. Właśnie dlatego warto wybrać tą sprawdzoną, wszechstronną i otwartą na potrzeby Klienta, która oferuje najlepszej jakości druk. Dzięki temu raz wybrany podwykonawca to oszczędność czasu i owocna współpraca nawet na wiele, wiele lat!

About The Author

Przypisane do kategorii: Biznes