ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Umowa z Twoim dotychczasowym operatorem wkrótce się kończy? To najlepszy czas na zmiany! Poznaj ofertę na abonament przygotowaną przez Orange. Na nowych klientów czekają liczne promocje i telefony w atrakcyjnych cenach. Wybierz najlepszy abonament i ciesz się nieograniczonymi możliwościami!

Abonament w Orange dla nowych klientów

W Orange na abonament możesz wybrać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Do dyspozycji masz cztery plany abonamentowe:

  • Plan Mobilny 35 – 3 GB internetu mobilnego, SMS/MMS w kraju i w roamingu UE – 20 gr,
  • Plan Mobilny 45 – 7 GB internetu mobilnego, nielimitowane SMS-y/MMS-y i rozmowy w kraju oraz w roamingu UE,
  • Plan Mobilny 55 – nielimitowany internet mobilny (15 GB z pełną prędkością, później 1 Mb/s), nielimitowane rozmowy i SMS-y/MMS-y w kraju oraz w roamingu UE,
  • Plan Mobilny 75 – nielimitowany internet mobilny (70 GB z pełną prędkością, później 1 Mb/s), nielimitowane rozmowy i SMS-y/MMS-y w kraju oraz w roamingu UE.

Zmiana operatora to doskonały moment na wymianę telefonu. Dla nowych klientów Orange przygotowało specjalne promocje – ceny wybranych modeli telefonów obniżone zostały nawet o 50%! Oferta obejmuje zarówno smartfony ze średniej półki, jak i najnowsze flagowce, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki możliwości rozłożenia opłaty na raty unikniesz dużego wydatku. Wszystkie szczegóły oferty Orange dla nowych klientów znajdziesz na stronie: https://www.orange.pl/abonament/abonament-komorkowy.

Dołącz do Orange już teraz

Zakup oferty w Orange na abonament jest naprawdę prosty. Zamówienie możesz złożyć za pośrednictwem strony internetowej. Wszystkich formalności dokonasz online, bez konieczności wizyty w salonie. Niezbędne dokumenty, nowa karta SIM i telefon (jeżeli zdecydujesz się na ofertę z urządzeniem) dostarczone zostaną przez kuriera pod wskazany przez Ciebie adres.

Jeżeli zależy Ci na zachowaniu dotychczasowego numeru, możesz przenieść go do Orange na abonament. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wybierzesz opcję „przenieś numer”, a następnie wypełnisz wniosek online. Kurier dostarczy Ci niezbędne dokumenty, a Orange skontaktuje się z Twoim dotychczasowym operatorem i zajmie się dopełnieniem wszystkich niezbędnych formalności. Jeżeli zdecydujesz się przenieść numer do Orange, przez pierwsze trzy miesiące umowy będziesz zwolniony z opłaty abonamentowej.

Abonament w Orange – poznaj korzyści

Po dołączeniu do Orange na abonament możesz za darmo wypróbować dodatkowe usługi multimedialne. Wszyscy nowi klienci przez pierwszy miesiąc mogą bez żadnych opłat korzystać z serwisu HBO GO – ogromnej biblioteki filmów i seriali. Darmowe są również pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi Music Pass – dzięki niej możesz słuchać muzyki przez najpopularniejsze platformy streamingowe (m.in. Tidal, Spotify, Amazon Music) bez zużywania danych dostępnych w ramach oferty abonamentowej. Jeżeli zdecydujesz się na Plan Mobilny 75, przez cały czas trwania umowy będziesz mógł za darmo korzystać z usługi Video Pass – dzięki niej podczas korzystania z serwisów wideo (m.in. HBO GO, Netflix, YouTube, vod.pl, Ipla) nie zużywasz danych z pakietu GB.

 

About The Author

Przypisane do kategorii: Biznes