Bakalie z roku na roku zyskują coraz większą popularność. Są nie tylko pyszne, ale również bardzo zdrowe. I to ta ich cecha czyni je pożądaną przekąską wśród milionów Polaków. Suszone owoce i orzechy doskonale wpływają na organizm – m.in. wzmacniają koncentrację, usprawniają pamięć. Jako takie idealnie nadają się do biura jako przysmak dla pracowników. Dla wszystkich zaangażowanych w rozwój swoich ludzi przedsiębiorców powstała platforma ebakalland.pl, na której można zamówić zestaw pyszności prosto do biura.

Zmiany żywieniowe

Polacy z roku na rok są bardziej świadomi tego, co kupują, co jedzą, czego używają. Zaczęliśmy zwracać uwagę na składy produktów i wartość odżywczą. Szczególnie skupieni na uczciwym, rozsądnym żywieniu są młodzi konsumenci, dla których niezwykle ważna jest dobra forma – zarówno fizyczna, jak i psychiczna.

Nie dziwi więc wzrost sprzedaży na rynku bakalii, które – ze świątecznego dodatku do ciasta – stały się pełnoprawną, pyszną i, co bardzo ważne, zdrową przekąską. Świetnie zastępują tradycyjne, słodycze, w których na próżno można szukać naturalności. Migdały, rodzynki czy suszone morele zawierają całą masę zbawiennych wartości odżywczych, m.in. tiaminę, niacynę, kwas foliowy, ryboflawinę i witaminę B6. Pistacje z kolei mają w sobie miedź chroniącą układ nerwowy i przyczyniającą się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz magnez – oręż w walce ze zmęczeniem i sennością.

Benefit? Bakalie!

Bakalie mogą być świetnym dodatkiem dla pracowników. Coraz więcej pracodawców decyduje się na zakup takich przysmaków do biura – widzą ich prozdrowotny potencjał i rozumieją, jak mogą przyczynić się do kreatywności i wzrostu energii u zatrudnionych. Dostawa przekąsek do biur zyskuje na popularności. Oprócz świeżych owoców i warzyw warto zdecydować się właśnie na suszone owoce i orzechy – prawdziwe bomby minerałów i witamin.

Taki bonus firmowy może być doskonałym benefitem dla wszystkich pracujących w biurze. Sprawdzi się w korporacjach, średnich firmach, a nawet małych przedsiębiorstwach. Wszędzie tam, gdzie komfort i zadowolenie pracowników jest istotne i wszędzie tam, gdzie długie godziny pracy mogą kosztować ich wiele wysiłku, napięcia, stresów. Bogate w składniki odżywcze bakalie uzupełnią niedobory i naładują nową energią.

Dostawa przekąsek do biur – tylko z ebakalland.pl

Dla tych, którzy chcą zdecydować się na taką dostawę przekąsek do biur powstała platforma ebakalland.pl, na której można zamówić cały zestaw zdrowych bakalii do swojej firmy z dostawą na następny dzień roboczy. Aby zarejestrować się na stronie, wystarczy wypełnić krótki formularz. Po zalogowaniu się do Panelu Klienta pojawią się informacje na temat dostępności produktów i możliwości zamówienia. Prażone w piecu pistacje, lekko solone nerkowce czy orzechy laskowe będą doskonałym dodatkiem do każdego lunchu albo śniadania. Taki ekobenefit sprawi, że pracownicy będą mogli odzyskać utracone siły i podejść do swoich zadań w skupieniu.

About The Author

Przypisane do kategorii: Biznes