Wrocław – to magiczne miasto, w którym każdy wielbiciel kawy znajdzie dla siebie przytulne miejsce, gdzie będzie mógł delektować się wyborną kawą. Dla mnie osobiście znaczenie ma jednak nie tylko kawa, jej gatunek i sposób parzenia, ale także to, co podawane jest jako dodatek do kawy. Być może, uchodzę za osobę wybredną, ale tylko kilka miejsc na obfitej karcie gastronomicznej miasta w 100% spełnia moje wymagania i jednym z nich jest zdecydowanie Tortownia na Bema.

Na co dzień w tym wspaniałym miejscu jest wypiekanych kilkadziesiąt rodzajów tortów dostępnych do zakupu od ręki: z nadzieniem jagodowym i czekoladowym, z biszkoptami lub bezą. Większość produktów z oferty świetnie nadaje się dla dzieci, ale są także wersje dla dorosłych – z alkoholem. W ofercie nie zabrakło także tortów wegańskich: są moimi ulubionymi, gdyż są w miarę słodkie, a jednocześnie wyśmienicie smakują zarówno z kawą, jak i herbatą.

Serdecznie zachęcam do bardziej dokładnego zapoznania się z ofertą tego miejsca – nawet samo obejrzenie strony z pysznościami z oferty mistrzów cukiernictwa poprawia humor. Jeśli poszukujesz jakiegoś dobrego pomysłu na słodki prezent, to też zdecydowanie znajdziesz tu coś odpowiedniego. Z kolei, jeśli nie masz szansy na osobistą wizytę w Tortowni na Bema – być może z powodu zbyt dużej liczby domowych spraw, a może jesteś w naszym mieście tylko chwilowo, to nadal masz świetną możliwość złożenia zamówienia online na deser z katalogu cukierni lub nawet na wykonanie go na Twoje indywidualne życzenie.

Dla mnie znaczenie ma nie tylko smak tortów, ale także ich jakość, dlatego zawsze uważnie zapoznaję się ze składem kupowanych deserów, nawet jeśli jest to mały makaronik. Na szczęście w Tortowni na Bema także stawiają na jakość, a więc zawsze mogę dowiedzieć się tego, z czego przygotowano moją ulubioną szarlotkę lub tort na urodziny dziecka. Wszystkie produkty są świeże, a przyjemnym zaskoczeniem stało się dla mnie to, że są dostarczane przez lokalnych producentów.

Nowoczesna tortownia tworząca wspaniałe desery według autorskich receptur – to właśnie Tortownia na Bema, urokliwa i stylowa. Chętnie spotykam się tutaj z moimi przyjaciółmi, ale też od czasu do czasu przychodzę tu popracować: miejsce jest maksymalnie przytulne, a obsługa – wykwalifikowana i nieuciążliwa. Jeśli więc poszukujesz dobrej cukierni we Wrocławiu, to według mnie obowiązkowo warto zawitać do Tortowni na Bema.

About The Author