Każdy, kto Was poznaje, nie może się nadziwić, jak fantastycznie dobraną parą jesteście? Podkreślcie to swoim strojem. Komplementarne koszulki na co dzień będą stanowić miły akcent, zaznaczający niezwykłą więź, która Was łączy. Zobacz, jakie bluzki dla par sprawdzą się najlepiej w Waszym przypadku. Poniżej przedstawiamy kilka najciekawszych – naszym zdaniem – propozycji. Znajdźcie tę idealną dla siebie.

Bonnie i Clyde – na dobre i na złe, zawsze razem

Czy pamiętasz legendarną parę przestępców, którzy zasłynęli rozbojami i włamaniami w latach 30. XX wieku? Bonnie i Clyde to postaci, którym poświęcono film o tym samym tytule. Ten znany motyw pojawia się również na odzieży. Bluzki dla par podkreślają łączącą ludzi, niezwykłą więź. Dla niej – biały T-shirt z dekoltem w łódeczkę z napisem „Bonnie”, dla niego zawadiacka czarna koszulka z napisem „Clyde”. Bądźcie nierozłączni tak jak oni!

Geometryczne serca – pastelowe love w modnym wydaniu

Cóż lepiej wyraża miłość, jeśli nie symbol serca? Aby temat nie był do bólu oklepany, grafika na tych uroczych koszulkach została urozmaicona szalenie modnymi motywami geometrycznymi. Podpisy Mrs. i Ms. dodają uroku i stanowią stylizacyjne dopełnienie całego projektu. Na uwagę zasługuje też bardzo ciekawy dobór kolorów – jasną szarość jednej połówki serca przełamują pastelowej, rozbielone odcienie różu i fioletu, ułożone w formie gradacji. Fantastyczny, stylowy prezent dla kobiety bliskiej Twemu sercu, który pokaże jej, jak bardzo oddanym i wiernym facetem jesteś.

Zajęty/zajęta – by nikt nie miał dostępu do serca drugiej połówki

Dostajesz często propozycje od nieznajomych panów, aby umówić się z nimi na kawę lub wyjść na piwo? Chcesz subtelnie dać do zrozumienia, że Twoje serce już do kogoś należy? Załóż koszulkę „Zajęta” i uwolnij się od natrętów. Jeśli chcesz, aby ten sam sygnał otoczeniu dał Twój partner, zamów mu komplementarny T-shirt. Solidnej jakości bawełna i trwały nadruk stanowią ciekawy element codziennej garderoby – dla niej i dla niego.

Serce z puzzli – dopasowani jak elementy układanki

Chcesz podkreślić, jak bardzo do siebie pasujecie? Zamów dla siebie T-shirt z nadrukiem w serce składające się z puzzli, któremu brakuje ważnego elementu. Jemu z kolei sprezentuj wersję męską, z nadrukowanym jednym, idealnie pasującym do Twojego serca puzzlem. Ten ciekawy koszulkowy duet będzie stanowił świetny akcent na co dzień, wspólne festiwalowe wyjazdy czy też na spotkania ze znajomymi. Zestaw koszulek stanowi też doskonały pomysł jako prezent na Walentynki czy też rocznicę bycia razem.

About The Author